Apartament 2+1+Garazh, tek Kompleksi Vizion +, Shitje

€ 106.000,00
 • 1113 m
Numri References
RF539754
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0684250414
Titulli
Apartament 2+1+Garazh, tek Kompleksi Vizion +
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 106.000,00
Siperfaqa
113 m
Siperfaqa totale
113 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Okazion| Shitet apartament 2+1 + Garazh, 113 m2, i arreduar, 106000 euro ne Don Bosko me hipoteke! Apartamenti ndodhet ne kompleksin Vizion + ne fillim te rruges Don Bosko. Kompleksi eshte i organizuar ne disa pallate me hapesira te perbashketa ne mesin e tij. Zona eshte e favorshme per te gjitha facilitetet e jeteses. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Se bashku me apartamentin shitet garazh me hipoteke me cmimin 8.000 euro. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi jug-perendim i jep drite apartamentit dhe shmang lageshtiren qe mund te krijohet ne shtepi. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 307 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto