Quantcast

Apartament 2+1/komuna parisit, Shitje

€ 103.000,00
 • 1120 m
Numri References
RF887658
Titulli
Apartament 2+1/komuna parisit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 103.000,00
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartamenti te Komuna Parisit ,apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe ,dhome gatimi e vecuar dhe me dritare,dy dhoma gjumi .nje ballkon, nje tualet dhe nje depo.Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe ka nje orientim shume te mire.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re.
Kontaktoni per me shume informacion.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 205 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto