Apartament 2+1, Liqeni Artifcial, Shitje, Tirana

€ 120.000
  • 105 m
Numri References
RF138316
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Liqeni Artificial
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 2+1, Liqeni Artifcial
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, tek Liqeni. Ai ka një organizim të shkëlqyer të brendshëm, përbëhet nga sallon i bollshëm, dy dhoma gjumi, tualeti, ballkoni. Ka mobilim me shumë shije në mënyrë luksoze dhe ka elektroshtepiake ndër më modernet. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Apartamenti ka vlerën 120.000euro ose mund të ndërrohet me një makinë me vlerë 30.000euro dhe pjesën tjetër të parave.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 300 Vizita
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Liqeni Artificial) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto