Apartament 2+1 me HIPOTEKE - OKAZION, Shitje, Tirana

€ 110.500
 • 2130 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.4
Adresa
Rruga e Dibres, pas Medreses
Kontakt
00355699402452
Titulli
Apartament 2+1 me HIPOTEKE - OKAZION
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 850
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130m2, i pajisur me certifikat pronesie.
Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, ne kat te 7 ne nje pallat 9 katesh, me ashensor dhe ne zone shume te mire prane Medreses.
Cmimi 850 Euro/m2 i diskutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 131 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.4, Rruga e Dibres, pas Medreses) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto