Quantcast

Apartament 2+1, Mine Peza, Shitje

€ 74.000,00
 • 74 m
Numri References
RF132672
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Mine Peza
Kontakt
0696961697
Titulli
Apartament 2+1, Mine Peza
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Dispomojmë një apartament në një zonë të aksesueshme ndaj shumë faciliteteve, Rruga Mine Peza, Përballë Komisariatit Nr3. Apartament ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, dy dhomat e gjumit, tualeti me dritare. Apartamenti është i investuar në pllaka cilësore, vetrata dhe pajisjet e tualetit. Disponon orientim veri-lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1318 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Mine Peza) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto