Quantcast

Apartament 2+1, Mine Peza, Shitje

€ 77.000,00
 • 119 m
Numri References
RF126442
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Mine Peza
Kontakt
0694422007
Titulli
Apartament 2+1, Mine Peza
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
119 m
Siperfaqa totale
119 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë dhe të sigurt pranë qëndrës së Tiranës, Rruga `Mine Peza`. Gjendet në katin e nëntë të një pallati të ri me sipërfaqe 74m2 të hipotekuar dhe një shtësë prej 45m2 në proçes hipotekimi, gjë që të lejon për ta kthyer në 2+1. Në përbërje të tij ka sallonin e ndenjes së bashku me ambjetin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkonin. Ka pozicion mjaf të mirë ndaj dritës natyrale me orientim lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1202 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Mine Peza) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto