Apartament 2+1 ne shitje prane Tvsh, Shitje, Tirana

€ 2.500
 • 2124 m
Numri References
RF168402
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2+1 ne shitje prane Tvsh
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
124 m
Siperfaqa totale
124 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne nje pallat teper cilesor.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen Themistokli Germneji, shume prane Tvsh dhe Coinit ne Tirane.
Hapesira e brendshme prej 124 m2 eshte e mireorganizuar ne: koridor te bollshem ne hyrje, dhome ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet i madh dhe 1 tjeter vetem me kabine dushi dhe 1 ballkon me pamje shume te bukur te zones se njohur.
Apartamenti eshte i saporikonstruktuar, eshte i shtruar me parket dhe ka cdo hapesire te nevojshme per banim.
Zona eshte nder me te mirat.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 655 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto