Apartament 2+1 në shitje, Shitje

€ 104.500
  • 195 m
Numri References
RF209410
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
Apartament 2+1 në shitje
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.100
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1 në shitje
Shitet apartament 2+1 në shitje në një zonë të aksesueshme pranë Rr. “Myslym Shyri”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të pajisur me ashensor. Punimet e apartamentit janë cilësore. Ai është i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem ngrohjeje.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 715 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto