Quantcast

Apartament 2+1 + njesi, Shitje

€ 180.000,00
 • 1103 m
Numri References
RF604177
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Lagjia "Liri"
Kontakt
0698282594
Titulli
Apartament 2+1 + njesi
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
103 m
Siperfaqa totale
103 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Tjeter
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 me sip.103 m2 ne katin e 2-te (pare banim) se bashku me njesine me sip.73 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri ne lagjen "Liri". Pallati ndodhet ne ane te rruges "Mujo Ulqinaku" prane shkolles "Jakov Xoxa" (shkolla e muzikes). Apartamenti ndodhet mbi njesine dhe jane te orientuara nga jugu ne menyre te tille qe jane gjate gjithe kohes kane rreze diellore. Njesia eshte e pershtatshme per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti. Cmimi 180.000 euro

http://agjensi-imobiliare-gjeka.com/realestate.php?p=154/Apartament-2+1-+-njesi
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1333 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Lagjia "Liri") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto