Apartament 2+1, Parku i Autobuzave , Shitje, Tirana

€ 63.000
  • 76 m
Numri References
RF178413
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Parku i Autobuzave
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 2+1, Parku i Autobuzave
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
76 m
Siperfaqa totale
76 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një pallat egzistues me tulla të bardha. Ka punime cilësore dhe organizim të mirë. Zonë e mirë dhe e sigurtë. Apartamenti përbëhet nga salloni i cili ka dalje në ballkon, dy dhoma gjumi dhe tualet me ajrim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 107 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Parku i Autobuzave ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto