Quantcast

Apartament 2+1, Pazari Ri , Shitje

€ 127.000,00
 • 115 m
Numri References
RF211027
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Pazari Ri
Kontakt
0699697567
Titulli
Apartament 2+1, Pazari Ri
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
115 m
Siperfaqa totale
115 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponomë një apartamant me qera në një zonë të mië të Tiranës, Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një kompleksi të ri. Ka sipërfaqe prej 111m2, me organizim shumë të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i madh me ambjent gatimi më vete, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone. Objekti eshte totalisht i mobiluar me pajisje bashkekohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. G

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1623 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Pazari Ri ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto