Quantcast

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik, Shitje

€ 101.700,00
 • 2103 m
Numri References
RF829302
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Liqeni i Thate ne Tirane
Kontakt
0673333385
Titulli
Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900,00
Siperfaqa
103 m
Siperfaqa totale
113 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet prane kopshtit Zoologjik dhe Liqenit Artificial te Tiranes
Ai shtrihet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri, me ashensor dhe administrim
Siperfaqja totale prej 113 m2 organizuar ne: sallon i bollshem ndenje, kuzhine, 2 gjoma gjumi, 2 ballkone, korridor dhe 2 tualete.
Pallati ndodhet ne nje zone majft te zhvilluar kohet e fundit, prane me parkun e madh te Tiranes, liqenin e thate, kopshtin Botanik.
Te gjitha zonat e siperpermendura ofrojne ajer te paster, pamje relaksuese dhe kende lojrash per kalamajt tuaj.
Gjithashtu lagjia ofron dhe fasilitete te tjera si supermarke, farmaci, furra buke, parukeri, restorante, bar kafe, etj.
Banesa ofron cilesi maksimale ndertimi, eshte e shtruar me parket laminat dhe e pajisur me kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 482 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Liqeni i Thate ne Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto