APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, Shitje

€ 65.000
 • 85 m
Numri References
RF180070
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0672223245
Titulli
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
85 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m² dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje + kuzhine, tualet dhe 2 ballkone.
Rezidenca ndodhet ne qender te qytetit.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
Mobile: 067 22 23 245
E-mail: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 266 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto