Quantcast

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Peti, Shitje

€ 105.000,00
 • 87 m
Numri References
RF147554
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Peti
Kontakt
0692027070
Titulli
Apartament 2+1 per shitje te Rruga Peti
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
99 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 te liqeni i Tiranes me nje cmim shume te mire duke ju referuar zone ku ndodhet ky aparatment.Struktura e pallat eshte ne forme vile ku cdo apartament ka hapsiren e vete te oborrit i rrethuar me pisha dhe qetesia e bejne ate te favorshem per nje jetes sa me komode dhe te qete. Aparatmenti eshte i ruajtur nga kamerat dhe i rrethuar me mur te larte. Eshte i organizuar ne nje sallon te madh ku perfshihet dhoma e gatimit e ngrenies dhe e ndenjes me pas me nje dalje ne ballkon,dy dhoma te bollshme dhe nje tualet. Apartamenti disponon te gjitha mobilet e reja te kohes e moderne dhe kto brenda ne cmimi.Me hidrosanitare cilesore, elekrtroshtepiaket te markave me te njohura ne treg. Apartamenti eshte ne katin e pare te nderteses por lartesia e ndertimit e ben ate te posicionohet ne katin e dyte.Me nje ballkon verande te favorshem per tu bere kopesht privat i familjes. Aparatmenti disponon hipotek. Per nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr tim te tel.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 84 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Peti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto