Quantcast

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT, Shitje

€ 125.000,00
 • 1114 m
Numri References
RF240723
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Medar Shtylla
Kontakt
0692027070
Titulli
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
114 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament per shitje ne nje zone shume te mire banimi sic eshte Komuna e Parisit ku gjen lehtesisht gjithcka te nevojshme per jetesen e perditshme. Apartamwnti ka orientim shume te mire, ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re dhe ka punime ekstra izolimi termik e akustik te kryera nga vete pronaret. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje sallon dhe nje tualet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 76 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Medar Shtylla) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto