Quantcast

Apartament 2+1, Rr 4 Deshmoert , Shitje

€ 104.000,00
 • 106 m
Numri References
RF214568
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr 4 Deshmoert
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 2+1, Rr 4 Deshmoert
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
106 m
Siperfaqa totale
106 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartament në një zonë të zhvilluar të Tiranës, Rruga `4 Dëshmorët`. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 106m2. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndjenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka punime cilësore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1321 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr 4 Deshmoert ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto