Quantcast

Apartament 2+1, Selvia , Shitje

€ 142.000,00
 • 101 m
Numri References
RF100683
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Selvia
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 2+1, Selvia
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë apartament në një zonë shumë të frekuentuar dhe të preferuar të Tiranës, te Selvia, përballë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ndërtuar në vitin 20016, ndër më cilësorët në qytet. Ka sipërfaqe të bollshme prej 101.5m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjenteve. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i bollshëm i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri është më dritare dhe ballkoni. Objekti ku ndodhet apartamenti ka punime cilësore me shkallë me dritë natyrale dhe dy kate parkim nën tokë.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1240 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Selvia ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto