Apartament 2+1 , Shitje

€ 110.000
 • 188.5 m
Numri References
RF186135
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Fadil Rada
Kontakt
0696092993
Titulli
Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.242
Siperfaqa
88.5 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
OKAZION! Apartament 2+1 në shitje pranë Ministrisë së Jashtme Shitet apartament me sipërfaqe 100 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati te ri me punime shumë cilësore. Ka hapësira të bollshme për një jetesë komode. Apartamenti ka shumë dritë. Ndodhet në një zonë shumë të qetë por njëkohësisht dhe shumë pranë qendrës. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1100 euro/m2


https://www.eliteproperties.al/property/374/apartament-2-1-n%C3%AB-shitje-pran%C3%AB-atsh-se-rr-fadil-rada
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2973 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Fadil Rada) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto