Quantcast

Apartament 2+1, Shitje

€ 100.000,00
 • 195 m
Numri References
RF128926
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
105.5 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues gjashtë katësh në Rrugën Myslym Shyri.Organizohet në dy dhoma gjumi,ambjent ndenje dhe ngrënie,një tualet dhe dy ballkone dhe një depo.Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore.Orientimi është jug dhe veri.Apartamenti ka dhe një shtesë prej 15 m2 e cila është në proces legalizimi.Për më tepër informacion ju ftojmë për nje vizitë në pronë.DETAJE
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2223 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto