APARTAMENT 2+1 /SHITJE VLORE, Shitje, Vlora

€ 60.291
 • 286 m
Numri References
RF191640
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Vlora
Qyteti
Vlorë
Adresa
Rruga Skele-Vlore
Kontakt
0692040124
Titulli
APARTAMENT 2+1 /SHITJE VLORE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700
Siperfaqa
86 m
Siperfaqa totale
86 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Appartamento
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
APARTAMENT 2+1/ SHITJE VLORE
Apartamenti ndodhet në katin e 2-te, i orjentuar nga veri-perendimi me pamje nga deti.Nga brenda përbëhet nga 1 dhome ndentje + zona e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe 1 ballkon, Paraqitet në gjëndje dhe kushte të mira mirëmbajtjeje. Dyert e brendëshme janë MDF me kasë druri, ndërsa dera e jashtme e blinduar.
Sipërfaqja Neto =78.3 m2.
Sipërfaqja e Përgjithshme =86.13 m2.
Cmimi : 700 euro m2
Per me shume info na kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1202 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Vlora, Vlorë, Rruga Skele-Vlore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto