Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar, Shitje, Tirana

€ 63.000
  • 74 m
Numri References
RF159878
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Shkolla e Bashkuar
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartament në një pallat me ndërtime shumë cilesore, në një zonë të mirë dhe të qetë, tek Rruga e Dibrës, pranë Shkollës së Bashkuar. Ndodhet në katin e 1 me sipërfaqe 74m2, të një pallati ekzistues. Apartamenti ka shpërndarje të mirë të hapësirës dhe përbëhet nga salloni me ambjent gatimi më vete, dhomat e gjumit, tualeti me dritare. Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 290 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Shkolla e Bashkuar ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto