Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar, Shitje, Tirana

€ 62.000
  • 86 m
Numri References
RF327270
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Shkolla e Bashkuar
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
86 m
Siperfaqa totale
86 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartament në Rrugën e Dibrës, zona e Shkollës së Bashkuar. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati me ndërtimë mjaft cilësore, ka një organizim shumë të mirë të dhomave dhe me sipërfaqe prej 86m2. Përbëhet nga korridori qe bën shpërndajen e dhomave, sallonin me ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Gjithashtu ka nje oborr të shfrytëzueshëm.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 437 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Shkolla e Bashkuar ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto