Quantcast

Apartament 2+1 te Ali Demi!, Shitje

€ 86.800,00
 • 124 m
Numri References
RF190085
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0694273672
Titulli
Apartament 2+1 te Ali Demi!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700,00
Siperfaqa
124 m
Siperfaqa totale
124 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1, te Ali Demi!!
Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 124m2.
Ndodhet ne nje super kompleks te ri, qe eshte pothuajse i perfunduar. Me punime shume cilesore, dhe pozicionim fantastik.
Orientimi: Lindje - Perendim.
Apartament kleringu, me cmim kleringu.
Cmimi: 700euro/m2

Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1257 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto