APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU, Shitje

€ 52.000
 • 185 m
Numri References
RF149845
Lokaliteti
Kontakt
0697037247
Titulli
APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2009
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 tek fresku me sip. 100m2. Apartamenti esht i organizuar shume mire ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem , 1 tualet, dhe 1 ballkon me pamje jug-perendim. Ka punime teper cilesore, dhomat jane shtruar me parket, vetrate dopio xham, dyer cilesore klamizo. Apartamenti esht i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 392 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto