Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji, Shitje, Tirana

€ 77.000
 • 96 m
Numri References
RF190985
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
prane shkolles 1 Maji
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Kati
5
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet pranë shkollës `1Maji`, një zonë e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me punime shumë të mira. Dhomat kanë një organizim harmonik dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet korridorit. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm, kuzhina plotësisht e kompletuar, 3 dhoma gjumi, tualetin dhe ballkonin. Ambjenti është shumë i investuar me pajisje bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 474 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, prane shkolles 1 Maji ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto