Apartament 3+1, prane shkolles Petro Nini, Shitje, Tirana

€ 100.000
 • 100 m
Numri References
RF660653
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
prane shkolles Petro N. Luarasi
Kontakt
0699697567
Titulli
Apartament 3+1, prane shkolles Petro Nini
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në një pallat me ndërtime shumë cilesore, buzë rruge pranë shkollës Petro Nini Luarasi. Zonë e mirë dhe e sigurtë, sipërfaqe e konsiderueshme për një familje të madhe. Apartamenti përbëhet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim jug.
Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 479 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, prane shkolles Petro N. Luarasi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto