Quantcast

Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit, Shitje

€ 95.000,00
 • 95 m
Numri References
RF126561
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Elbasanit
Kontakt
0695610929
Titulli
Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti që disponojmë ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt të Tiranës, Rruga e Elbasanit. Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues 6-katësh me sipërfaqe prej 95m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ka pozicion të mirë ndaj dritës natyrale dhe disponon dokumetacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1551 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto