Apartament 3+1, Sheshi Wilson, Shitje, Tirana

€ 110.000
 • 100 m
Numri References
RF174596
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Sheshi Wilson
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartament 3+1, Sheshi Wilson
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati me ndërtim cilësor në një nga zonat më të preferuara dhe të sigurta të Tiranës. Apartamenti ka një organizim shume të mirë të dhomave dhe përbehet nga sallon i madh, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 131 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Sheshi Wilson) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto