Quantcast

Apartament 3+1 shitje te Stadiumi Dinamo, Shitje

€ 227.800,00
 • 134 m
Numri References
RF681477
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Pjeter Bogdani
Kontakt
0673333381
Titulli
Apartament 3+1 shitje te Stadiumi Dinamo
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.700,00
Siperfaqa
134 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Kati
8
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 134 m2, ne katin e VIII-te banim.
Pallati ne te cilin ndodhet ju ofron ashensor, administrim si dhe qetesine e nevojshme per banim.
Hapesirat jane te organizuara shume mire ne: sallon i madh ndenje me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi te ndara me korridor, 2 banjo dhe ballkon.
Shtepia eshte e orientuar nga jugu, plot drite dielli.
Ne cmim perfitoni dhe punimet ekstra te kryera ne te si: parket druri ne dhomat e gjumit, parket laminat ne sallon, kabine dushi e re me hidromasazh, kuzhine cilesore me pajisje Elekrolux, kondicioner, etj. Ballkoni ju ofron pamje te hapur nga stadiumi Dinamo si dhe zones perreth. Cmimi: 1700 eur/m2 Info: agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4426 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Pjeter Bogdani) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto