Apartament i ri 2+1 në zonën Don Bosko, Shitje, Tirana

€ 87.500
 • 297.54 m
Numri References
RF222909
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Kontakt
0688042004
Titulli
Apartament i ri 2+1 në zonën Don Bosko
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780
Siperfaqa
97.54 m
Siperfaqa totale
109.5 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament i ri 2+1 ndodhet në katin e tretë, ka 2 tualetedhe dy ballkone. Godina në proces ndërtimi e konceptuar me standartet më të larta të ndërtimit në vend.
Detajet e ndërtimit përfshijnë kombinimin e fasadës së ventiluar me sistem kapotë për termoizolim të shkëlqyer, muraturë të dyfishtë ndërmjet apratamenteve me tullë termike e lesh guri për izolim akustik maksimal. Dyshemeja notuese me një membranë për izolimin e zhurmave që vijnë nga soleta dhe kolonat. Apartamenti gjithashtu ka dritare plastike dopjo xham me koefiçent të ulët të transmetimit termik. Ashensorët dhe puset teknike janë pozicionuar për të krijuar sa më pak zhurma nëpër ambjentet e banimit.
Apartamenti ka sistem ventilimi të pavarur duke evituar qarkullimin e aromave ndërmjet apartamenteve prej tubave të ajërimit të kuzhinës apo të tualeteve.
Pallati ka parking nëntokësor dhe hapësirë të gjelbër me stola e elementë të tjerë të arredimit urban.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1125 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto