Apartament ne yzberisht me hipotek ne shitje, Shitje, Tirana

€ 65.000
 • 285 m
Numri References
RF546302
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.6
Adresa
Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania
Kontakt
00355693588271
Titulli
Apartament ne yzberisht me hipotek ne shitje
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
85 m
Siperfaqa totale
103 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2015
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament per shitje ne Yzberisht ne nje zone ne zhvillim e siper , pjese e nje master plani me shume prespektive; rruga kryesore si dhe rruga dytesore qe do te kaloje se shpejti poshte pallatit do te lidhe akset kryesore te Kombinatit. dhe Unazes se Re.

Pallati eshte perfunduar ne 2012-2013 dhe apartamenti banohet prej pronareve prej vitit 2015 me hipoteke te rregullt. Pallati ka ashensor.

Apartamenti qe ndodhet ne katin e 5 te pallatit ka nje siperfaqe totale prej 100.4 m2 dhe eshte i organizuar ne kete menyre; ambjent i hapur ndenjeje- ngrenjeje, dhome gjumi cifti (me tualet brenda), dhome gjumi femije, korridor i madh, tualet kryesor, dy ballkone (njeri ne ambjentin e ndenjes dhe tjetri ne dhomen e gjumit te ciftit).

Pozicionimi jug-perendim, dritaret e medha si ne ambjentin e ndenjes ashtu edhe ne dhomat e gjumit, i japin apartamentit drite e ngrohtesi gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte personalizuar nga pronaret qe ne momentin e ndertimit dhe materialet e perdorura jane cilesore dhe jo ato te vena nga firma e ndertimit.

Punime shtese te kryera jane te meposhtmet:

System ngrohje i shtruar nen dysheme
Kuzhine moderne me materiale cilesore ( e perfshire ne cmim)
Pllaka cilesore te shtruara ne dysheme: per arsye komoditeti eshte shtruar gjithashtu e gjithe siperfaqja edhe me parket
Pllakat/dekori ne tualete jane te cilesise se larte
Dyert jane cilesore
Bordurat e ballkoneve jane siguruar me materiale mbrojtese (rrjeta)
Rrjeta mbrojtese kunder mushkonjave ne te gjithe dritaret

Cmimi I diskutueshem Euro 65 000. Mund te shitet edhe me mobile sikurse shihen ne foto (me vlere ekstra). Shitet per arsye emigracioni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3295 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.6, Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto