Apartament Okazion!!!, Shitje, Tirana

€ 76.700
 • 2130 m
Numri References
RF192330
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga teodor Keko
Kontakt
0699247444
Titulli
Apartament Okazion!!!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 590
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2017
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament ne shitje te Astiri shume prane rruges Teodor Keko. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.
Perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Ka siperfaqe te bollshme dhe shume lehte i arredueshem.
Orientim te mire Jug/Lindje. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe disponon dokumentacion te regullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 504 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga teodor Keko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto