Quantcast

Apartament per shitje 2+1 Ruga e Kavajes, Shitje

€ 75.000,00
 • 1100 m
Numri References
RF184486
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Kavajes, prane Pallatit me Shigjeta
Kontakt
0692066120
Titulli
Apartament per shitje 2+1 Ruga e Kavajes
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
9
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, prane pallatit me Shigjeta.

Apartamenti ka nje organzim shume te mire dhe te rregullt, me nje siperfaqe 100 m2 ku organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe ambient gatimi vecant, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet me dritare.
I gjithe apartamenti ka shume drite me orientim jug -perendim.
Ndodhet ne katin e 9 te nje ndertimi te ri,.

Apartamenti ka depo ne shkallen e hyrjes, me nje cmim te negociueshem.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 75000 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1800
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3390 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajes, prane Pallatit me Shigjeta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto