Apartament per Shitje:, Shitje, Tirana

€ 75.000
 • 126 m
Numri References
RF106311
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Shqipëria
Kontakt
0694030502
Titulli
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
126 m
Siperfaqa totale
126 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament ne zonen e Liqenit Artificial, i cili perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, verande. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2, nga e cila 86 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 eshte siperfaqa e verandes. Kati 1. Cmimi 75.000 euro.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 535 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Shqipëria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto