Apartamente 2+1, Oxhaku, 600euro/m2!!, Shitje, Tirana

€ 600
  • 90 m
Numri References
RF131544
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Oxhaku
Kontakt
0682017333
Titulli
Apartamente 2+1, Oxhaku, 600euro/m2!!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Ambient Biznesi
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1, Oxhaku, 600euro/m2!!
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 90-100m2.
Me punime fantastike, dhe me vendodhje shume te mire, apartamentet behen tuajat per vetem 600euro/m2 (ku cmimi i zones eshte 850euro/m2).
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 068 20 17 333, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 528 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Oxhaku) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto