APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE, Tirana

Numri References
RF111290
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
ne te gjithe TIRANEN
Kontakt
0696162909
Titulli
APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE
Lloji prones
Shtepi
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
1.SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr.Kavajes , rr.Durresit , rr.Elbasanit etj etj..." SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj.

2.BEHET FJALE PER APARTAMENTE KLERINGU DHE ME CMIM SHUME ME TE MIRE NE KRAHASIM ME ATE QE JU KENI GJETUR , PERSONAT TE KONTAKTOJNE DHE TE SHPREHIN INTERESIMIN E TYRE , FLM

3.NR TEL : 0696162909
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1173 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, ne te gjithe TIRANEN) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto