APARTAMENTE TE SQUARE 21, Shitje

€ 82.990,00
 • 77 m
Numri References
RF145892
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
21 dHJETORI
Kontakt
0699247444
Titulli
APARTAMENTE TE SQUARE 21
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.100,00
Siperfaqa
77 m
Siperfaqa totale
77 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E Re
Kati
5
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojme ne shitje 3 apartamente ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes. Starton shitja e tre apartamenteve tona ekzaktesisht per:
Apartament 1+1 me sip totale 77 m2
Apartament 2+1 me sip totale 107 m2
Apartament 3+1 me sip totale 142.5 m2
Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien.
Shikojeni vetë dhe bëhuni pjesë e një komuniteti të ri në qendër të Tiranës.
square21.arlisndertim.al. Theksojme qe apartamentet tona nuk jane pjese e katalogut te shitjeve te kompanise. Cmimi i dikutueshem ne varesi te pageses.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1214 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, 21 dHJETORI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto