Apartamnet 1+1, Myslym Shyri, Shitje, Tirana

€ 55.000
  • 160 m
Numri References
RF433623
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Myslym Shyri
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartamnet 1+1, Myslym Shyri
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Appartamento
Tipi
1+1
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë apartament për shitje i cili ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar dhe të frekuentuar të Tiranës,Rruga `Myslym Shyri`. Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ekzitues me sipërfaqe prej 60m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 479 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto