Apartamnet 2+1, Ali Demi , Shitje, Tirana

€ 66.000
  • 87 m
Numri References
RF720831
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0693951509
Titulli
Apartamnet 2+1, Ali Demi
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Objekti ndodhet në Rrugën Idriz Dollaku në katin e 3 të një pallati me punim shumë cilësor. Apartamenti shitet plotësisht i mobilur dhe ka organizim shumë të mirë të dhomave. Përbëhet nga salloni i arreduar bukur, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkoni.

Për ta vizituar na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 71 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto