Banese 2 kateshe, Shitje, Tirana

€ 140.000
 • 2120 m
Numri References
RF115421
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.6
Adresa
Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re
Kontakt
0696717100
Titulli
Banese 2 kateshe
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
240 m
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2007
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Shtepi banimi 2 kateshe me oborr.Siperfaqjae bazes 120 m2.Siperfaqja truallit 208 m2 .E hipotekuar.Cmimi i diskutueshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1915 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.6, Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto