E RRALLE...! SHITET 3+1+VERANDE, KODRA E DIELLIT 1, Shitje, Tirana

€ 125.000
 • 160 m
Numri References
RF141709
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rezidenca kodra e diellit 1
Kontakt
0694273672
Titulli
E RRALLE...! SHITET 3+1+VERANDE, KODRA E DIELLIT 1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 782
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Mes qetsis dhe gjelberimit te natyres, ne rezidencen me te mire ne Tirane "Kodra e Diellit 1"...Shitet Apartament 3+1+VERANDE, siperfaqe totale prej 160 m2 me certifikate pronesie, ku 40 m2 jane verande...Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese me punime shume cilesore..Apartamenti eshte i disponueshem per nje periudhe mjaft te shkurter me kete cmim, keshtu qe nxitoni te perfitoni ne kohe...Cmimi 125.000 euro i PADISKUTUESHEM ose ndryshe vetem per 782 euro/m2...

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1609 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rezidenca kodra e diellit 1) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto