E RRALLE...! SHITET DUBLEKS OKAZION NE FRESK, Shitje, Tirana

€ 153.000
 • 338 m
Numri References
RF428867
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
fresku
Kontakt
0694273672
Titulli
E RRALLE...! SHITET DUBLEKS OKAZION NE FRESK
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
338 m
Siperfaqa totale
338 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne zonen e Freskut , ngjitur me restorant Fresku....Shitet super Apartament DUPLEX me siperfaqe totale 338 m2 me certifikate pronesie nga te cilat 125 m2 jan verande me nje pamje fantastike....Apartamenti ka planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat cilesor dhe me pozicion te mire...Apartamenti shitet me cmimin me te ulet te mundshem ne zone , vetem per 453 euro/m2 ku perfshihet edhe nje vend parkimi, ne total 153.000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 520 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto