Quantcast

Investim i duhur per rehatin e familjes, Shitje

€ 77.200,00
 • 89 m
Numri References
RF116345
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Poliklinika nr: 10
Kontakt
0694050025
Titulli
Investim i duhur per rehatin e familjes
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
89 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 prane poliklinikes nr: 10 me sip. 100 m2 me nje organizim te bollshem ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me ambient aneksi, dy tualete e ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral dhe eshte tere kohes i ekspozuar nga dielli i cili e mbante te ngrohte gjate dimrit dhe te fresket gjate veres duke ju kursyer enegji. Apartamenti ndodhot ne kompleksin me prestigjoz te zones me nje siguri te larte dhe ambiente pushime te bollsheme te nevojshme per tu relaksuar mbas nje dite te lodhshme. Kompleksi ofron sherbime si: supermarket, restorant, bare, palester, klinika etj. per t'jua bere jetesen sa me komode. Ndodhet vetem 9 min larg qendres ne nje nga zonat me te pastra te Tiranes.
Nxitoni ta shihni nga afer.
Tel: 0694050025
Email: [email protected]

http://www.century21albania.com/property/6709445/investimi-i-duhur-per-rehatin-e-familjes-tuaj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1150 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Poliklinika nr: 10) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto