ish Bllok, Shitje, Tirana

€ 324.800
 • 1112 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
rruga “Ismail Qemali”
Kontakt
0696257984
Titulli
ish Bllok
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 2.900
Siperfaqa
112 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2001
Pershkrimi
Pershkrimi
Shpia esht 2+1 por ka 2 ballkone dhe nje kuzhine te vogel plus.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 93 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, rruga “Ismail Qemali”) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto