Quantcast

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ‘UET’., Qera

€ 400,00
 • 290 m
Numri References
RF124239
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0694020500
Titulli
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ‘UET’.
Prona ne
Qera
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 prane universitetit UET, ne Rrugen Sali Butka. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme. Organizohet nga nje sallon i ndricuar , ambient gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin: +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 89 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto