Quantcast

Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap, Shitje

€ 315.600,00
 • 2145,7 m
Numri References
RF372769
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Kristo Luarasi
Kontakt
0699947554
Titulli
Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.800,00
Siperfaqa
145,7 m
Siperfaqa totale
175,3 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Kati
>10
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament shume prane Liqenit, Rruga Kristo Luarasi, zona me e mire dhe me e kerkuar ne Tirane.
Kompleksi ka nje pamje fantastike te tij dhe te zonave perreth.

Apartamenti eshte i tipit 3+1.
Siperfaqja totale e tij eshte 175.3 m2, me siperfaqe banimi 145.7 m2, sip te perbashket 29.6 m2.

Cmimi eshte 1800Euro/m2.

Ka edhe nje verande me siperfaqe 35.7 m2, me cmim 1000Euro/m2.

Ndodhet ne katin 12, kulla A.

Hapesira te bollshme, te sigurta dhe te qeta e karakterizojne kete kompleks.
Gjelberim dhe natyre te mrekullueshme ju sjellin prane keto ambiente.

Jeni te mirepritur te beni nje vizite ne kompleks.
Per cdo informacion tjeter shtese mund te kontaktoni ne 0699947554 dhe 0697264350.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 154 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Kristo Luarasi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto