Quantcast

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, Shitje

€ 102.000,00
 • 2101 m
Numri References
RF490626
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Eduard Mano
Kontakt
0697763141
Titulli
Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2007
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Rruga Eduard Mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 , reale ne certifikate.

Apartamenti ndodhet ne Katin e 2, pallat me ashensor.
Perbehet nga Soxhorno, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo
(+1 parabanjo) dhe nje Ballkon i madh, i pozicionuar nga oborri i gjelberuar i pallatit, me pamje te lire dhe relaksuese. Njera nga banjot eshte me dritare. Te gjitha ambjentet kane metrature dhe kubature te rregullt.

Apartamenti shitet i mobiluar, me mobilim cilesor te ardhur nga Italia. Nje pjese e mire e punimeve te brendshme jane materiale italiane. Me hipoteke. Cmimi: 102.000 Euro
Tel. 069 77 63 141 – Albaprona

Apartamente ne Shitje ne Tirane - Kopeshti Zoologjik - Liqeni
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 113 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Eduard Mano) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto