Mundesi e mire investimi per apartament banimi ose, Shitje, Tirana

€ 170.000
  • 1115 m
Numri References
RF118234
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr. Reshit Collaku
Kontakt
0682084206
Titulli
Mundesi e mire investimi per apartament banimi ose
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
115 m
Siperfaqa totale
115 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
4+1
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament ne nje lokacion qendror ne Tirane, prane rruges M. Shyri. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 neto, ka hapesira te bollshme dhe kubature te madhe. Lartesia e apartamentit eshte 3.5 m. Ne apartament ndodhen 4 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 2 ballkone, 1 verande. Apartamenti aktualisht ka nevoje per restaurim dhe eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per aktivitete biznesi, zyra, etj. Ndodhet ne katin e II te nje ndertese ekzistuese 3 kateshe (ndertim italian). Me hipoteke.

Cmimi 170.000 euro.

RK050916-05

www.homeplus.al
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 793 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rr. Reshit Collaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto