OFERTE..! SHITET 2+1+VERANDE "RRUGA 5 MAJI&qu, Shitje, Tirana

€ 75.000
  • 96 m
Numri References
RF176503
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
RRUGA 5 MAJI
Kontakt
0682017333
Titulli
OFERTE..! SHITET 2+1+VERANDE "RRUGA 5 MAJI&qu
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
140 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION...! SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TEK RRUGA 5 MAJI PRANE KONKORDIT..

Shitet super apartament 2+1 i mobiluar me te giitha pajisjet , me siperfaqe prej 96 m2 + 40 m2 verande ( me certifikate pronesie , e hipotekuar) punime super cilesore brenda dhe jashte...Shitet vetem per 75.000 euro I PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 233 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, RRUGA 5 MAJI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto