OFERTE SPECIALE...SHITET 2+1 HIPOTEK...UNAZA E RE, Shitje, Tirana

€ 50.000
 • 97 m
Numri References
RF461508
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
UNAZA E RE , 200M NGA RRUGA KRYESORE
Kontakt
0694273672
Titulli
OFERTE SPECIALE...SHITET 2+1 HIPOTEK...UNAZA E RE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 515
Siperfaqa
97 m
Siperfaqa totale
97 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
7
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
OFERTE SPECIALE E LIMITUAR NE KOHE....SHITET 2+1 ME HIPOTEK UNAZA E RE , 200 M NGA RRUGA KRYESORE , TEK MOLLA

Shitet apartament 2+1 , siperfaqe 97 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ka planimetri te rregullt , ndarje perfekte dhe punime cilesore , i ndodhur ne KATIN E FUNDIT me ashensor "kati me i preferuar"..Shitet me nje cmim "te pabesueshem" vetem per 50.000 euro I PADISKUTUESHEM ose 515 euro/m2 ( ME LIKUJDIM TOTAL NE DORE , PA KREDI )

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 409 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, UNAZA E RE , 200M NGA RRUGA KRYESORE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto